Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Телефонни измами

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
INtriga
Напредващ
Напредващ
INtriga


Брой мнения : 35
Registration date : 05.03.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 2:59 am

Naposleduk telefonnite izmami zachestiha dosta.Ne znam dali vi se e sluchvalo, no dnes mi pozvuniha ot skrit nomer.Dignah i mi otgovori edin muj koito trugna da me ubejdava, che toi mi e istinskiq bashta (nai-interesnoto e, che ne uceli nishto ot moita biogrfiq) koito maika mi zarqzala dokato sum bila bebe.Sega toi mi bil izdiril telefona i mnogo iskal da se vidim, no nqmal pari da doide pri men za tova ako moje da mu pratq za da se vidim.

Напоследък телефонните измами зачестиха доста. Не знам дали ви се е случвало, но днес ми позвъняха от скрит номер. Дигнах и ми отговори един мъж, който тръгна да ме убеждава, че той ми е истинския баща ( най-интересното е, че не уцели нищо от моята биография), който майка ми зарязала, докато съм била бебе. Сега той ми бил издирил телефона и много искал да се видим, но нямал пари да дойде при мен, затова ако може да му пратя, за да се видим.


Не знам дали говоря от името на всички модератори или само от моето, но ако обичаш, пиши на кирилица понеже си има правила в тоя форум! Във всяка втора тема има твое мнение, което е редактирано на български език! Сигурна съм, че на твоята клавиатура има опция за промяна на езика! А ако няма - Rx- Ende постна начин, по който можем да си намерим такъв език! В България живеем все пак!

SnEjNa_TiGrItZa
Върнете се в началото Go down
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 8:44 am

Мила моя Интрига, за сетен път ще те помолим за КИРИЛИЦА!!!
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 7:15 pm

Абе за измами не знам, ама ми се е случвало педофил да се обажда на мен и още няколко мои бивши съученички...Шоу беше, ама тях ги беше много страх...и с право...
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:25 pm

Rx-Ende ще зема Brush Tool и Pencil Tool и ще им избоде очите с тях Very Happy
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:28 pm

Еее, тука ме заби! Very Happy
После трябва да използвам пач туул, че да ги поправям...Абе като се замисля с Хистори Бръш най-добре! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:29 pm

Пусни един Lens Flare ,нагласи лупичката под него и ги изпечи под лъчите му
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:31 pm

Абе накрая ще им сложа един бевел да не могат да мърдат от тегло и ще им натроша зъбИте с кофичката Very Happy:D
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:33 pm

Дай малко смъдж да си заличиш уликите lol!
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:39 pm

Направо Lens Blur и ченгетата окьоравяват Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeНед Мар 11, 2007 2:51 pm

трябва да направим такава игра Very Happy
Върнете се в началото Go down
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 10:57 am

Обезателно, само че трябва да светнете незнаещите за термините в играта Laughing king
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 7:28 pm

За това има инструкции Wink Най-добрата www.photoshop-bg.com Smile
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 6:15 pm

аз вече няма да им стъпя във форума
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 6:19 pm

зАщо?
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
Sponsored content





Телефонни измами Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонни измами   Телефонни измами Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Телефонни измами
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: Друго :: Всичко останало-
Идете на: