Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аватари и сигнатури (обсъждане)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Serendipity
Спасена
Serendipity


Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 14.02.2007

Аватари и сигнатури (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Аватари и сигнатури (обсъждане)   Аватари и сигнатури (обсъждане) Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 8:29 pm

Познатата ни от почти всички форуми тема за обсъждане на профилите.Добре ще е темата да бъде почиствана, когато се съберат повече мнения в нея, понеже при сменянето на профилите, те стават неактуални.
Като пишете, добре е да обсъждате профила на повече от един човек, че да не го обръщаме хептен на флууд =).Enjoy.
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Аватари и сигнатури (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватари и сигнатури (обсъждане)   Аватари и сигнатури (обсъждане) Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 7:21 pm

Цък-цък..пръв съм..

Профила на Serendipity..Ах този профил..(ако така мога да се изразя..БЕЗ МПС!). Много фантазии ми предизвиква този аватар...Най-вече си представям Джулай морнинг! =Р

Виж- подписа не мисля да го обсъждам, тъй-като адски ме мързи да вниквам във какъвто и да е текст точно сега..

По дяволите! Уважавам уменията ти на пейнт..Но не мислиш ли, че прекаляваш?! Wink Чак да превръщаш .bmp в .jpg с Пейнт, това вече е..прекалено... Wink
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Аватари и сигнатури (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватари и сигнатури (обсъждане)   Аватари и сигнатури (обсъждане) Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 10:24 pm

ъъъ ми мене нема к ода ме коментирате,чак като си сложа работите

Rx-Ende много ме радва с работите си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аватари и сигнатури (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватари и сигнатури (обсъждане)   Аватари и сигнатури (обсъждане) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аватари и сигнатури (обсъждане)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: Друго :: Всичко останало-
Идете на: