Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Талантлив човек ли сте?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
INtriga
Напредващ
Напредващ
INtriga


Брой мнения : 35
Registration date : 05.03.2007

Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 12:14 am

Talantliv chovek li ste i v kakvo se izrazqvat vashite talanti?
Neka vseki da spodeli kakuv e negoviq talant, kakvo go vleche nai-mnogo, kakvo e negovoto hobi.... Laughing

Талантлив човек ли сте и в какво се изразяват вашите таланти?
Нека всеки сподели какъв е неговия талант, какво го влече най-много, какво е неговото хоби.... Laughing

Кирилизирано от Rx-Ende ®
Нека уважаваме езика си! Wink
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 1:35 pm

Хъм..за талант- смятам, че може да си проличи по целия стил на форума, който ще се обновява до перфектност! Останаха ми към десет .гиф-чета, които да обновя, та до довечера и това ще е готово..

Иначе понякога пиша разкази, или ако ми е дошла музата да ме ритне малко, пиша и стиховтворения (е, не стават много добри, но поне са ми казвали, че пиша добре разказите...)

Също така рисувам (ръчно Wink ), та изкарвам шестички по драскане (ако г-жата...опс..г-жицата е в настроение)..Гордо отбелязвам, че целия ми чин е в мои драсканици. SmileSmile
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 7:36 pm

Скейтбординг и Графити Wink
Върнете се в началото Go down
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 9:35 am

Всестранно развита личност съм, мога да кажа, но най-много ме влекат музиката и рисуването. Разкази и тем подобни пиша по задължение, но стават добри, не отричам Razz
Върнете се в началото Go down
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 9:36 am

аз пък и някой път стихчета си пиша (АМА ХИПЕР РЯДКО)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Талантлив човек ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив човек ли сте?   Талантлив човек ли сте? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Талантлив човек ли сте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: Друго :: Всичко останало-
Идете на: