Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво е любов...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е любов...   Какво е любов... Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 9:08 am

За любовта няма точна дефиниция, защото тя е различна за всеки. За вас какво е? I love you
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Любовта е...   Какво е любов... Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 1:28 pm

Харесва ми темата, но не съм сигурен, че ще се разберем точно, защото, както ти каза, възприятията ни са различни..

Но по темата- За мен любовта е нещо, което не можеш да разбереш без да го изпиташ! Тя те удря внезапно, размята те, пребива всякаква воля за омраза и те изритва към небесата (където съм и аз сега..)! Чувството е толкова силно, че можеш да престанеш да изпитваш каквото и да е друго лошо! Чувстваш се така, сякаш всичко друго няма значение! И това е така! Когато човек е влюбен не би му пукало особено за нещо друго! За пример давам себе си как днес се отварях на едни 11-токласници без да ми пука най-малко! Когато сърцето ми не е само не ме е страх от абсолютно нищо! Учени бяха доказали, че любовта наистина е лудост! Хормон, предизвикан от обстоятелства, различни за всеки човек, способен да преобърне всичко в главите на хората за секунди или да ги "измъчва" с години!
Аз съм човек на изкуството, (Много смешно ми става като го напиша това =)) ) но не то ще спаси света, ами точно любовта! I love you

Очаквам твоята и дефинициите на другите! Wink
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
Serendipity
Спасена
Serendipity


Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 14.02.2007

Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любов...   Какво е любов... Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 11:06 pm

Ами, в моя случай, страдание най-вече.И спомени.Болезнени спомени, носталгия, чувството, че нещата сега нямат смисъл.Любовта е нещото, което те кара да се чувстваш в рая, когато те докосне, а сякаш се влачиш в калта, когато си отиде.И най-отвратителното е, че ти се иска да я върнеш обратно, поне за малко, въпреки че знаеш, че после пак ще си отиде, все някога пак ще си отиде(поне на тези години) и щесе чувстваш много по-ужасно.Бих го нарекла дори мазохизъм, отчасти...Но тя си отива.И това е най-отвратителното.Каквото и да е, каквото и да е била, когато си отиде, какво значение има...важното е, че и тя намира края си.Нали само нещата, които имат край са истински... Да, какво беше...
Любовта е чувството, което чувстваш, че си почувствал, когато почувстваш чувството, което никога не си чувствал.
Върнете се в началото Go down
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любов...   Какво е любов... Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 9:06 am

Любов, любов...Не знам какво да кажа точно за нея, но в моя случай ще е или много хубаво, или ужасно. В някои моменти тя те кара да летиш в облаците, всичко да ти изглежда хубаво и розово, да не искаш никога да не свършва и с радост и надежда утрешния ден, а човека, на който си отдал чувствата да ти изглежда съвършен и безгрешен, не виждаш неговите грешки, а само любовта която напира в теб.
Но идва един ден, в който си сам и ти се иска да не си жив, нищо вече не те радва, чувстваш се сам на света, сам-самичък. Вече всичко е потънало в мрак. Света свършва и вече няма надежда и сила, който да крепи духа ти.
Самия факт, че се влюбваш означава, че знаеш каква е съдбата на тази твоя любов, че тя ще свърши. Но въпреки всичко се отдаваш на едни толкова силни чувства, че после не можеш да се отърсиш от тях и когато се разделиш с любимия си човек, не можеш да приемеш и отказваш да приемеш, че това е станало, че не си го предвидил и не си се подготвил за това. Край..
Но въпреки всичко, любовта е като шоколадовия бонбон- всеки го е опитвал и знае какъв точно харесва, но в един момент шоколада се е стопил и остава да се насладиш на вкуса му. Сладък или горчив зависи само от теб Wink
Върнете се в началото Go down
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любов...   Какво е любов... Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 9:30 pm

любовта е нещо невероятно...кара те да бъдеш перфектен ,да мислиш позитивно и да си бъдеш доброто ангелче Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е любов...   Какво е любов... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е любов...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: Тийн теми :: Любов-
Идете на: