Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първа Дискусия- за и против MMORPG

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Първа Дискусия- за и против MMORPG Empty
ПисанеЗаглавие: Първа Дискусия- за и против MMORPG   Първа Дискусия- за и против MMORPG Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 6:53 pm

Здравейте мили ми форумци!

Директорийката стои празна, та реших да пусна темичка за новия изгрев на хоризонта наречен Гейм Идустрия-MMORPG или massively multiplayer online role-playing game!

Ето извадка от Уйкипедия:
Цитат :

MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) е онлайн компютърна ролева игра с голям брой играчи, които контактуват във виртуален свят. В тази игра играчите поемат ролята на фикционални герои (често във фентъзи среда) и контролират повечето от техните действия. Типично за всички MMORPG-та е огромният брой играчи, които могат едновременно играят заедно в единствен свят. Този свят е най-често поддържан от самата компания-издател и той продължава да се променя и развива дори в отсъствието на играча.

MMORPG-тата са изключително популярни, като най-нашумялата игра от този жанр - World of Warcraft - има над 7 милиона играчи от целия свят. В по-общ план, приходите от MMORPG-та са около 1,3 милиарда долара, а до 2008 се очаква печалбите от тези игри да надхвърлят 4 милиарда.

Аз до сега не съм играл такъв вид игри, но и нямам особено намерение, защото изглежда е изключително запалващо...Е, нека и вие си кажете мнението! "За" или "Против"?
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 30
Registration date : 20.02.2007

Първа Дискусия- за и против MMORPG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Дискусия- за и против MMORPG   Първа Дискусия- за и против MMORPG Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 10:26 pm

Аз играя WoW,като дрога е...един път запалиш ли се,неможеш да спреш,но да не ти пука,играй и се кефи
Върнете се в началото Go down
 
Първа Дискусия- за и против MMORPG
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: ИТ :: Гейминг-
Идете на: