Atom Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atom Forum


 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разкажете за училището си!

Go down 
+2
SnEjNa_TiGrItZa
Rx-Ende
6 posters
АвторСъобщение
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeСря Фев 21, 2007 2:24 pm

Сега се чудите защо ви занимавам с т'ва в свободното ви време, а Suspect ? Няма отговор...Просто разкажете- какви са даскалите, кефи ли ви, в специална паралелка ли сте и т.н. ...

Няма да започна пръв, за да ви дам повод да пишете! Twisted Evil

Чакам първия..
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeСря Фев 28, 2007 11:09 am

Хайде, аз ще се жертвам Sad ... Уча в Хуманитарната гимназия във Варна. Класа ми е момичешки, с 4 момчета What a Face ( 90% хахохихита), като повечето сме метъли, което е добре. Учителите са истински цербери, че даже по-зле. На седмица имам 11 часа БЕЛ, което ще рече: 1 час Технологи Езикова Култура, 2 часа Фолклор и митология, 4 часа Български и останалото Литература. Общо взето това е. Който има нещо да пита, да пита Smile Very Happy
Върнете се в началото Go down
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 29
Registration date : 20.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeСря Фев 28, 2007 11:37 am

Аз пък съм в ОУ "Св. Климент Охридски" ...шибано даскало,не обичам да ходя на него! Повечето даскали са строги,пишат слаби оценки... с една дума : ТЪПО

Sleep Sleep Sleep Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
INtriga
Напредващ
Напредващ
INtriga


Брой мнения : 35
Registration date : 05.03.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 4:15 am

Az puk sum na chastno obuchenie v Sofia.Mislq, che zasega tova e nai-dobriqt metod na obuchenie tui kato e suvsem redoven s tazi razlika, che e individualen.V momenta sum 10 klas i ucha za sredno specialno.Specialnostta e komputurna grafika i dizain (photoshop i coreldraw) sus usilen profil na angliiski ezik.Kato vtori ezik moga da izbiram mejdu nemski, ruski i italianski, no otpurvo smqtam da izgladq absolutno vsichko s angliiskiq i chak togava da zapisha vtori.

Аз пък съм на частно обучение в София. Мисля, че засега това е най-добрият метод на обучение, тъй-като е съвсем редовен, с тази разлика, че е индивидуален. В момента съм 10-ти клас и уча за средно специално. Специалността е компютърна графика и дизайн (Photoshop и Corel Draw) със усилен профил на английски език. Като втори език мога да избирам между немски, руски и италиански, но отпърво смятам да изгладя абсолютно всичко с английския и чак тогава да запиша втори.

Кирилизирано от Rx-Ende ®
Нека уважаваме езика си! Wink
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 1:07 pm

Оу, изглежда INtriga ми е сродна душа! Аз видя ли компютър, първия ми въпрос е, дали има Фотошоп! С гордост мога да кажа, че съм официално Advanced User на Фотошоп и мога да ви дам линк към доказателството - Профила ми в сайта, от където съм минал теста за дипломата! =)

Имам само една забележка към новодошлата г-жица (Ейц! =Р), да пише на кирилица, или ако няма, да използва кирилизатор! (Очаквайте скоро кирилизатор на Atom Forum Wink )

Поздрави,
Rx-Ende
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
Serendipity
Спасена
Serendipity


Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 14.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 11:11 pm

Уча в НГХНИ във Варна, осми клас съм, за първа година там.Не познавам много учители, понеже в момента имам само 9 предмета(толкова ли бяха?).За повечето мога да кажа, че се справят с преподаването, но не за всички.Казвали са ми, че в ХГ няма добри математици и този, коойто ми преподава е катастрофален, според мен.Но го преживявам.Даскалото не е лошо.
Върнете се в началото Go down
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 29
Registration date : 20.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 9:36 pm

в нащо даскало пък ако им кажа Фотошоп,всички ще ми се правят на големите майстори,пък една права чертичка нема да могат да направят Very Happy lol!
Върнете се в началото Go down
Rx-Ende
Admin :P
Admin :P
Rx-Ende


Брой мнения : 147
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 1:59 pm

В моето чудесно (изпотрошено, но хубаво) даскало, един адаш ми зададе следния въпрос- "Абе, от 'де 'зимаш тия картинки за форума ти? Знам, че има ИмиджЧеф, ама не позволява да си правиш свои" Или нещо от този род...
Още не ми вярва, че ги рисувам на фотошоп от бяло (добре де, transparent) поле до готова графика...
Върнете се в началото Go down
http://n-d-g.hit.bg
scandalicious_f
Новак
Новак
scandalicious_f


Брой мнения : 18
Registration date : 14.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 11:55 am

ЕЕЕЕЕ,ние тука повечето сме от ХГ-то!Със SnEjNa_TiGrItZa сме в един клас-7а.Учителите са под всякаква критика!Да не говорим за химичката-ФЛУУР(че и с френско "р")хахахаххахха!Наще даскали като тях няма!!!А математика ("СОПОЛ"както му викат някои)не обяснява като хората и после двойки!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/radi_love_bsb
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 7:10 pm

Забрави да споменеш за Гейогъза Златков Very Happy Той е истинска гоcпожичка - сяда на стола като Британска лейди. pig Учудвам се, че не ходи на токчета... Горката му жена... Моите съболезнования, мила! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
jimi
NEW SCHOOL SKATER
jimi


Брой мнения : 150
Age : 29
Registration date : 20.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeЧет Апр 12, 2007 8:12 pm

хахахаха ИмиджШеф да прай темплейти за сайтове.-... ХАХХАХХАХХАХХАХА
Върнете се в началото Go down
SnEjNa_TiGrItZa
Юпи
Юпи
SnEjNa_TiGrItZa


Брой мнения : 147
Age : 31
Registration date : 13.02.2007

Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 7:40 am

А, Ради, трябва да добавим и Ленчето... Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разкажете за училището си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкажете за училището си!   Разкажете за училището си! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разкажете за училището си!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atom Forum :: Тийн теми :: Даскало-
Идете на: